Vi er folka som tar utfordringer på strak arm

Vi er stolte av gjengen vår. I FJUZ jobber høyst ulike individer med ulike kompetanser - heldigvis! Noen elsker å leke med ord, andre drømmer i bilder og atter andre vil nok aller helst flytte inn i analyseverktøyene våre. Det vi har til felles, er en stor porsjon nysgjerrighet og engasjement for det vi jobber med. Og da blir både prosessen spennende og resultatet nyskapende. Vi er et kommunikasjonsbyrå med kontorer både i Skien og Oslo, og jobber selvsagt på tvers for å hente inn de riktige folka til ethvert prosjekt. Noen i FJUZ du vil kontakte? Let deg gjennom portrettgalleriet nedenfor hvis du har god tid, eller ta en snarvei ved hjelp av søkefeltet.

Kreatør

Agnes Hagen Frogner

agnes@fjuz.no / 47829846

oslo, kreatør, design

Digital rådgiver

Kristian Hauge

kristian@fjuz.no / / 97666674

skien, digital, rådgiver, odd, fotball

Digital rådgiver

Lasse Lund Eriksen

lasse@fjuz.no / 97076330 / 35508208

Facebook, Instagram, Youtube, Google, rådgivning, skien, digital, web

Grafisk designer

Annegrethe Ravneberget

annegrethe@fjuz.no / 99694234

grafisk design, oslo

Art Director

Elisabeth Hustvedt Nilssen

elisabeth@fjuz.no / 93811388

design, profil, AD, oslo

Grafisk designer

Jon Visnes Øksenholt

jon@fjuz.no / 91549055 / 35508211

grafisk design, spar, skien

Multimediadesigner

Kjetil Uthne Hansen

kjetil@fjuz.no / 95283144

HTML5, webdesign, SEO, oslo, digital

Grafisk designer

Lise Haanshus

lise@fjuz.no / 97599518

grafisk design, spar, oslo

Grafisk designer og illustratør

Leif Christian Carlsen

lcc@fjuz.no / 41325252 / 35508226

illustratør, grafisk design, skien

Grafisk designer

Elin Slaatrem

elin@fjuz.no / 90728143 / 35508232

grafisk design, home and cottage, Bergen

Rådgiver

Norita Fridheim

norita@fjuz.no / 91390619

Oslo, Spar, daglivare

Kreativ leder

Margrethe Muniz

margrethe@fjuz.no / 97521337

Kreativ leder, leder, Art Director, profil, strategi, oslo

Mediateam bytter navn til FJUZ

Tonje Høiseth (permisjon)

tonje@fjuz.no / 48350116 / 35508213

grafisk design, spar, skien

Hilde Amy Teie Stylist og fotograf FJUZ kommunikasjon

Fotograf

Hilde Amy Teie

hilde@fjuz.no / 97734522 / 35508210

foto, styling, film, skien

Grafisk designer

Mona Røsjorde

mona@fjuz.no / 90194553 / 35508231

grafisk design, spar, skien

Fotograf og AD

Per Stian Johnsen

pers@fjuz.no / 92642125 / 35508215

Foto, AD, Home and Cottage, skien

Administrativ leder

Mari Lundeberg

mari@fjuz.no / 91106900 / 35508204

skien

Grafisk designer

Malin Enggrav

malin@fjuz.no / 95947510 / 35508216

grafisk design, skien

Leder produksjon og design

Jan Thore Nalum

jan@fjuz.no / 41257612 / 35508207

grafisk design, produksjon, it, personal, skien

Rådgiver

Terje Hegh

terje@fjuz.no / 91794449 / 35508209

rådgiver, analyse, strategi, profilering, Norgesgruppen, skien

Leder marked

Tone Merete Nilsen

tone@fjuz.no / 90959106 / 35508205

strategi, rådgivning, trykk, instagram, skien

Byråleder

Lene Syvertsen Olsson

lene@fjuz.no / 95207625 / 35508222

byråleder, rådgivning, skien

Digital rådgiver

Kai Aurbekkholen

kai@fjuz.no / 92033222 / 35508225

rådgiver, analyse, strategi, profilering, google annonsering, programatisk, skien, digital, web

Webutvikler og -designer

Linda F Kleppe

linda@fjuz.no / 93652412 / 35508240

webdesign, webutvikling, wireframes, indesign, photoshop, skien, digital

Rådgiver

Ann Kristin Lassen

annkristin@fjuz.no / 35508218 / 97549958

rådgiver, analyse, strategi, profilering, skien

Webutvikler og -designer

Øyvind Lillegårdsetre

oyvind@fjuz.no / 35508214 / 41458365

webdesign, utvikler, bannerproduksjon, skien, digital,

Webutvikler og -designer

Henrik Kristensen

henrik@fjuz.no / 35508243 / 90068233

webdesign, webutvikling, wordpress, programmering, skien, digital

3D-designer og animatør

Roberth Vala

roberth@fjuz.no / 93601539 / 35508235

animasjon, film, foto, 3D desing, skien, aftereffects, after effects, 3D studio, digital

Prosjektleder

Solfrid Kolle

solfrid@fjuz.no / 48065833 / 35508212

prosjektleder, digital avdeling, innholdsmarkedsføring, skien

Digital produsent

Bård Einar Elvik

baard@fjuz.no / 95043425 / 35508239

skien, web, pageflip, digital, wordpress, skien, digital

En FJUZ'er drikker i snitt

2.5

kopper kaffe/te i løpet av en arbeidsdag

I løpet av en uke drikker FJUZ

22

liter melk & juice til lunsj

Laget er til sammen

5239

centimeter høyt

Tjenester nesten fra A til Å

God kommunikasjon handler om mer enn å skape en engasjerende tekst, medrivende film eller kul design. Selvsagt det også, men vi vet at et vellykket resultat krever både strategi, innsikt og analyse i tillegg til det kreative. For deg som kunde gjør det livet litt enklere at vi har alle tjenestene tilgjengelige – enten du bestiller full pakke eller ber oss skreddersy en løsning.

  • Profil og merkevarestrategi
  • Webdesign og utvikling
  • Innsikt
  • Foto film og animasjon
  • Strategi og rådgivning
  • Idé og design

Mediateam bytter navn til FJUZ

Her er noen av våre kunder

Vi jobber med kommunikasjon og reklame for store kunder, små kunder og de som befinner seg et sted midt mellom. Og sånn vil vi ha det! Ulike kunder byr på forskjellige utfordringer og muligheter, og vi lærer noe nytt hver eneste gang. Vi blir fort tent på oppgavene vi har foran oss uansett størrelse og omfang, og er stolte over å jobbe med et så bredt spekter av merkevarer.

  • Logo C- optikk

  • Logo Christiania Belysning

  • Logo floriss

  • logo fornebu S

  • Logo Greland Havn

  • Logo home & cottage

  • logo meny

  • Logo Odd fotball

  • Logo Spar